השכרת מחשבים

השכרת מחשבים ניידים

לעיתים, כאשר מנהלים עסק, ארגונים ולפעמים גם לצרכים פרטיים אנו נזקקים למחשב או מחשבים נוספים ובמרבית המקרים מדובר בתקופה ממוקדת וקצרה של מבחנים, קידום אירועים, נקודות מכירה, חופשה בחו"ל ועוד.

הפתרון המושלם הוא להשתמש בשירותי חברות המשכירות מחשבים ניידים ו/או שולחניים.
הרי ברור לכולנו שאין טעם לרכוש מחשב, כל שכן מספר מחשבים לתקופה מסוימת ולצורך ממוקד וספציפי.
במרבית המקרים, ההוצאה רבה על ההכנסה / התמורה אשר אותה תקופה ממוקדת תספק.

כיום ניתן לשכור מחשבים ניידים אשר המפרט שלהם גבוה וכוללים בתוכם כבר מערכת הפעלה וחבילת אופיס במחירים של החל מ-7$ ליום שכירות, תלוי בגודל המחשב ובמפרט אותו מציע.

מחשב נייד פשוט לרכישה במפרט נמוך, מתחיל ממחיר של כ-1400 ₪ (במרבית המקרים תקבלו אותו ללא חבילת האופיס, עוד כ-500 ₪ להוצאה).
השכרת מחשב נייד לשבוע מסתכמת בכ-200 ₪ ובמרבית המקרים תקבלו תמיכה מלאה לתקלות ללא תשלום ואף במקרה הצורך, החלפת המוצר.

בחברות מסויימות תוכלו לקבל פתרון כולל ומקיף של הקמת תשתיות אינטרנט (ראוטר סלולרי) במידת הצורך ואף הקמת משרד מלא בשטח בו מתבצעת הפעילות.

חשוב להגיע מוכנים מראש לרגע הזמנת מחשב להשכרה.
עליכם לדעת מהם הצרכים והמטרות שלכם בהשכרת המחשב.
ישנם מספר דגשים להם עליכם להתייחס:
גודל מסך – כל סנטימטר בגודל המסך, משפיע ישירות על גודל המחשב ומשקלו. במידה ואתם מסתובבים עם המחשב השכור כל היום, עדיף יהיה לקחת מחשב עם מסך קטן (אלא אם הנכם נזקקים לו לסרטים, משחקים וכד' ואז מחשב כזה לא יספק).
סוללה – עליכם לבדוק את זמן עבודת המחשב על סוללה בלבד, הרי לא תרצו שבאמצע סרט, מצגת או פגישה עסקית הוא ייכבה.
דיסק קשיח – אם הנכם שוכרים מחשב לתקופה ארוכה או לצרכי עבודה עם קבצים גדולים כגון קבצי גרפיקה, משחקים וסרטים, ודאו כי הדיסק הקשיח שיש במחשב הנייד יספקו אתכם.
מטען – ודאו כי המטען מותאם ותואם את המחשב ובמידה והנכם טסים לחו"ל ודאו כי יש לכם מתאם.
חיבור אינטרנט – במידה והנכם נזקקים לשימוש באינטרנט ודאו כי יש לכם הפתרון הנדרש. במידה והנכם זקוקים לחיבור רציף ותמידי, השכירו בנוסף מודם סלולארי, כך לא תסתמכו על "נקודות חמות" או רשתות אלחוטיות פרוצות (שלא תמיד בטוחות).
תוכנות – חשוב כי תוודאו כי על המחשב ששכרתם יש את כל התוכנות להן תזדקקו במהלך ההשכרה. במרבית המקרים, יגיע המחשב עם תוכנת הפעלה ואופיס.
מצלמה – חשוב כי תבדקו פרמטר זה במיוחד אם הנכם עתידים להתמש בתוכנות כמו סקייפ או דומות לה.

תגובה אחת על הפוסט “השכרת מחשבים

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>