השכרת קונסולות משחק ועמדות מולטימדיה

השכרת קונסולות משחק ועמדות מולטימדיה

ילדים, ילדים בנפשם וגיימרים מכירים היטב את עולם הקונסולות.

אז נכון, אפשר לגשת לחנות ולרכוש קונסולת משחק במיטב הכסף, השאלה האם זה באמת שווה את זה?

 במרבית המקרים, הקונסולה תעבוד מספר חודשים (במקרה הטוב) והמשתמש ימצה השימוש בה כליל.

מה גם שמעבר לעלות הקונסולה עצמה, יש לקחת בחשבון את עלות המשחקים עצמם וגם זו לא קטנה בכלל.

אז איך בכל זאת נהנים מקונסולות משחק מבלי לקרוע את הכיס סתם?

השכרת קונסולות משחק!

פתרון ההשכרה הופך להיות פתרון רלוונטי ואטרקטיבי יותר ויותר בעולם השינויים הדינמיים הטכנולוגי.

הרי קונסולה שנרכשה היום, כבר בעוד פחות מחצי שנה תהפוך למיושנת…

באמצעות השכרת קונסולות, תוכלו לקבל תמיד את "חוד החנית" בטכנולוגיה, למצות את חוויית המשחק בקונסולה וזאת מבלי לשלם "משכנתאות".

לדוגמא: קונסולת המשחק של נינטנדו – Wii המפורסמת, תעלה ברכישה סך שבין 900-1900 ש"ח (תלוי אם היא קוראת צרובים, כמות השלטים וכו') ובל נשכח את עלויות המשחקים המצטרפים לעניין והגענו לעלות מינימלית של כ-2500 ש"ח במקרה הטוב.

השכרת קונסולת Wii, הקוראת צרובים וכוללת 2 שלטים וחבילת משחקים, למשך חודש שלם, תעמוד על סך של כ-875 ש"ח בלבד!!!

מעבר לעניין הכלכלי, יש לחשוב על אחסון. הרי אמרנו כי המיצוי של הקונסולה הוא מהיר, ומה תעשו איתה לאחר מכן, לחפש מקום אחסון? חבל. בהשכרת קונסולות משחק, לאחר שמיציתם, תחזירו הקונסולה ובזה נגמר העניין.

השכרת קונסולות משחק מהווה פתרון מעולה לאירועים חד פעמיים כמו: בר מצווה, חתונה, אירוע קד"מ, תערוכה או כל מסיבה בהם אתם מעוניינים ליצור מעט עניין, תחרותיות והומור או סתם לרווחת באי האירוע. אם תרצו ממש להרשים את האורחים, תוכלו לשכור עמדות מולטימדיה. עמדות אלו כוללות בדר"כ את הקונסולה ואיתה מסך (פלזמה/LCD) על מעמד המתחבר אליה. עמדה כזו יכולה להיות "שתולה" בתוך קיר זמני דקורטיבי ועליו הדפסה עם כל העולה על רוחכם: תמונת בעל האירוע, לוגו וסלוגן חברה או סתם רקע נעים לעין.

בתוך תחום הקונסולות, ישנו טרנד חדש ממש והוא הסימולטורים (מדמים). כשמם כן הם, אלו מכשירים המדמים מצבי מציאות כמו: טיסה, נסיעה בפרארי, נסיעה בג'יפ שטח ועוד. הסימולטור גם הוא מהווה אטרקציה לאירוע בפני עצמו. גם את הסימולטור ניתן להציב בתוך עמדה כמו הקונסולות.

בקיצור ולעניין השכרת קונסולות והשכרת סימולטורים תשתלם לכם הרבה יותר מרכישתם וכך תוכלו תמיד לשכור קונסולה מתקדמת יותר.

תגובה אחת על הפוסט “השכרת קונסולות משחק ועמדות מולטימדיה

  1. לא ידעתי שיש כזה דבר השכרת קונסולות משחקים ידעתי שיש השכרות מחשבים והשכרת משרדים אבל לא ידעתחי שיש כזה דבר השכרת קונסולות משחק

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>