מדריך להשכרת מקרן

לקוחות רבים פונים אלינו במטרה להשכיר מקרן למטרות שונות. לעיתים, נוצר מצב שהלקוח לא מפרט את כל צרכיו ומטרותיו בפני נציג השרות, על מנת לעזור לכם להבין את צרככם הכנו עבורכם את מדריך זה.

מה חשוב לדעת ולבדוק לפני שמשכירים מקרן?
תחילה, עליכם להגדיר היטב את הצרכים שלכם. האם המקרן אמור לעבוד בתנאי חושך? בתאורה חלקית, או מלאה? האם מדובר בהקרנה של מצגת או ערב קולנוע ביתי. ישנם המון מקרנים בשוק המתאימים לכל אירוע הקרנה, מהקרנת סרט בבית לחברים ועד הקרנות ענק באולמות תיאטרון וכנסים.

במה מתבטאים ההבדלים בין המקרנים להשכרה?
ההבדל המשמעותי והחשוב ביותר הוא עוצמת הארה הנקראת Ansi Lumens. ככל שעוצמת ההארה של המקרן גבוהה יותר, כך גדלה יכולת המקרן להציג תמונה איכותית גם בתנאי תאורה ואפילו באור שמש. נשאלת השאלה אם כך, מדוע לא לקחת מקרן עם עוצמת ההארה הגבוהה ביותר? ככל שעוצמת ההארה גבוהה יותר, מחיר המקרן גבוה יותר. אנו מציעים להשכרה מקרנים עם עוצמת הארה בטווח שבין 1800 ועד 4000 Ansi Lumens ובטווח מחירים של 140 ש"ח ועד 380 ש"ח ליום השכרה.

לכל המקרנים

הבדל שני ולא פחות חשוב נוגע לאיכות התמונה, כלומר הרזולוציה. גם כאן, ככל שהרזולוציה גבוהה יותר, איכות התמונה המוקרנת תהיה איכותית ונקייה יותר. צפייה בסרט ממקרן בעל רזולוציה גבוהה, יציג תמונה חיה, חדה וברורה יותר. השכרת מקרן עם רזולוציה גבוהה מתאים להקרנות של סרטים או תמונות. החיסרון בהשכרת מקרן זה הוא עוצמת הארה נמוכה מאחר ומקרנים אלה מותאמים לצפייה בקולנוע ביתי ובתנאי חושך. אנו ממליצים לשכור מקרן עם רזולוציה גבוהה כאשר הנכם מעוניינים לצפות בסרטים או מצגות בתנאי חשיכה חלקית. בכל הנוגע למחיר – אין הבדל. אנו משכירים מקרנים בעלי רזולוציות שונות ואף תוכלו לשכור מעימנו מקרן HD.

הבדל אחרון הוא גודל התמונה, כל המקרנים יכולים לספק תמונה במימדים שבין 30 אינץ' ועד 300 אינץ' (0.87-8.97 מטר) וביחס מסך של 16:9

השכרת מסך להקרנה
בכדי להפוך את חווית ההקרנה למושלמת, אנו ממליצים ומציעים לשכור גם מסך הקרנה . מדובר במסך על חצובה. ישנם גדלים שונים של מסכים להשכרה. התקנה פשוטה: להעמיד החצובה על הרצפה ולפתוח את המסך.

לכל מסכי ההקרנה

מה כוללת השכרת מקרן?
יחד עם המקרן עצמו תקבלו את כל הדרוש להקרנה: שלט, תיק נשיאה, מדריך הפעלה, כבלים לבחירה (מחשב / HDMI / VIDEO S / AUDIO וכבלים נוספים בהתאם לבקשתכם וע"פ המלאי).

אילו כניסות ויציאות יש למקרן?
בדף המוצר של כל מקרן תוכלו למצוא את כל סוגי הכניסות והיציאות שיש למקרן.

תמיכה טכנית
נתקלת בבעיה? מוקד התמיכה והשירות שלנו עומד לרשותכם עד השעה 23:00. אנו ממליצים לפני הפנייה אלינו לבצע מס' בדיקות בסיסיות כגון: בדיקת החיבורים, לוודא כי בחרתם את המקור (SOURCE) המתאים לחיבור בו אתם משתמשים.
בחיבור למחשב נייד – לחצו על מקש CTRL ביחד עם מקש F7 בכדי לשדר תמונה למקרן.
במידה ולא טופלה התקלה בצורה טלפונית, יישלח אליכם מייד מקרן חלופי באמצעות שליחי החברה.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>